Про нас займаємо призові місця на Чемпіонатах України

Ми – це ЕКСТРИМ!

 

Ми - досвідчена спортивна команда молодих людей! Ми не тільки круто катаємо і займаємо призові місця на Чемпіонатах України з водних видів спорту, але й із задоволенням популяризуємо неймовірно круті водні види спорту такі як вейбординг серфінг та перегони на гідроциклах! Із улюбленного хоббі ми створили компанію, в якій працюємо із задоволенням!

Окрім цього маємо в своєму розпорядженні професійні катера, та гідроцикли на яких круто катаємо людей і надаємо їм самостійні навички керування! Наша команда – це досвідчені та сертифіковані інструктори які мають відповідні посвідчення і сертифікати! Серед нашої команди є призери і Чемпіони України з вейкбордингу, серфінгу та перегонах на гідроциклах.

Завдяки нашому індивідуальному підходу до кожного клієнта, за роки роботи, більшість наших клієнтів стали частиною нашої дружньої сім’ї, і разом з нами досягли настільки крутих результатів, що Вони представлять наш клуб на всеукраїнському рівні!

Ми беремось за будь які складнощі, для нас не існує меж! Всі Ваші фантазії і мрії ми допоможемо втілити в реальність! За останні роки ми допомогли і зробили безліч крутих великих проектів, серед яких:

  • Допомога в проведенні Чемпіонатів України з вейкбордингу та серфінгу
  • Допомога в безпечному проведенні змагань RED BULL і організація безпеки на змаганнях
  • Обслуговування екстремальної частини великих корпоративів на 500 чоловік
  • Зйомки рекламних роликів та телеперадач за участю наших спортсменів та нашої техніки
  • Проведення незабутніх церемоній одруження

В нашій команді є професійні фото і відеооператори, які допомагають нам робити круті ролики для популяризації нашої діяльності, і які допоможуть Вам отримати незабутні кадри!

Підсумовуючи можу сказати що ми змогли об’єднати в нашій компанії найбільш ідейних і професійних людей, які обожнюють свою справу і з задоволенням передадуть свій досвід Вам! Ласкаво просимо в команду PROKAT.KOBA

(З повагою помаранчовий рушій проекту, капітан ФОРС (ака Коба Сергій!)

 

Чи готові круто відірватися? Зв'яжіться з нами!

Залиште замовлення і ми вам зателефонуємо